100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

Rok 2018 to Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

 

11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków - Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata.

Więcej...

Awaria centrali telefonicznej

SPZOZ Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach uprzejmie zawiadamia o awarii centrali telefonicznej. Aktywne telefony:

Rejestracja: (87) 563-05-21 ; (87) 565-05-21 ; (87) 563-28-82

Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej...

Jubileusz 25-lecia Ośrodka Rehabilitacji

Jubileusz 25 – lecia, który obchodzimy w tym roku jest bez wątpienia szczególną chwilą dla każdego z nas, kiedy każdy zadaje sobie wiele pytań. Do najczęściej powtarzanych bez wątpienia należą:

- kiedy to minęło?
- co w tym czasie osiągnęliśmy?
- co dalej?


Nie są to hasła marketingowe, księgowe słupki, ani wykresy. To są po prostu szczere odczucia ludzi, którzy są najważniejsi w naszej działalności. Obrazują one dokonania minionych 25 lat. Stosunek do Zakładu, pacjentów oraz wszystkich, często już zapomnianych osób, z którymi dane nam było się spotkać.
 
Korzystając z okazji składam naszym pracownikom serdeczne podziękowania za sumienną i rzetelną pracę, trud i wysiłek włożony w rozwój naszego Ośrodka wraz z życzeniami dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności.

                                                                                                                                                               Dyrektor SPZOZ Ośrodka Rehabilitacji

                                                                                                                                                                                  w Suwałkach

                                                                                                                                                                                  Irena Łukaszuk

Więcej...

Światowy Dzień Fizjoterapii

Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii, Dyrekcja SPZOZ Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach pragnie złożyć najszczersze życzenia wszystkim Fizjoterapeutom oraz ich Rodzinom. Dobrego kontaktu z Pacjentami, o których dobro dbacie, zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, by przynosiła Waszym pacjentom ulgę i pomoc.

Więcej...

Dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego

W dniu 10 lipca 2018r.  Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach Pani Irena Łukaszuk podpisała umowę na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na rozbudowę Zakładu i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Wartość inwestycji wynosić będzie 5,9 mln zł, kwota dotacji Unijnej to 3,4 mln zł.

Projekt zakłada rozwój kompleksowych usług rehabilitacyjnych poprzez przebudowę i rozbudowę infrastruktury placówki oraz zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, co przyczyni się do zwiększenia dostępności i jakości usług zdrowotnych.

 

Więcej...

Informacja o wyznaczeniu Inspektora Ochrony Danych w SPZOZ Ośrodku Rehabiliacji

Z dniem 25 maja 2018r.zgodnie z artykułem 158 ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Pan Jacek Sokołowski pełniący funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji stał się Inspektorem Ochrony Danych w SPZOZ Ośrodku Rehabilitacji w Suwałkach:

Adres email: informatyk@spzozor.pl

Więcej...

Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze; Uśmiechu na twarzy, miłości oraz radości ze swoich pociech.

Więcej...

Swiatowy Dzień Zdrowia 2018

"Zdrowie dla wszystkich" to hasło Światowego Dnia Zdrowia w 2018 r.

Stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu to ideał, do którego powinni dążyć wszyscy ludzie.

Więcej...

Święta Wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy Dyrekcja SP ZOZ Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach


Więcej...

Dzień Kobiet

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy Dyrekcja SP ZOZ Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach

 

Więcej...

23 luty - Dzień Walki z Depresją

23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

Depresja to choroba, która co roku zbiera duże żniwa. Według Światowej Organizacji Zdrowia , depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób na świecie.

Początek choroby zwykle objawia się smutkiem, przygnębieniem. Często towarzyszą im lęki oraz niepewność. Człowiek staje się coraz bardziej obojętny na otaczającą  rzeczywistość. Oddala się od bliskich. Przestają go interesować problemy życia codziennego.

Kreuje swój własny smutny świat. Depresja to choroba, która nawraca. Jeżeli zauważymy u siebie, bądź u naszych bliskich symptomy choroby, najlepiej od razu udać się do lekarza specjalisty. Jeżeli faktycznie pojawiła się choroba, jest wiele sposobów na  jej wyleczenie. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby.

 

 

Więcej...

„Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet!"

W terminie od 1 grudnia 2017r. do 28 lutego 2018r. każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się do lekarza specjalisty i otrzyma potwierdzenie wizyty może wziąć udział w losowaniu jednego z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej...

Podpisanie umowy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego na potrzeby pacjentów SP ZOZ Ośrodka Rehabilitacji w Suwałkach

Dzięki dotacji SPZOZ Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach zakupi sprzęt rehabilitacyjny na potrzeby pacjentów Oddziału Rehabilitacji Leczniczej Stacjonarnej i Działu Diagnostyczno – Zabiegowego. Pacjenci będą mogli korzystać z nowego wioślarza i roweru treningowego, elektrycznego łóżka rehabilitacyjnego wraz z osprzętem i szafkami przyłóżkowymi,  ugolu z osprzętem i kozetką, aparatu do elektrolecznictwa, urządzenia do ćwiczeń stawu skokowego, skanera ze sterownikiem na statywie, aparatu do ultradźwięków, aparatu do laseroterapii, stołu elektrycznego do masażu, aparatu do krioterapii z dodatkowym zbiornikiem, maty do rehabilitacji, kardiomonitoru, wózka inwalidzkiego z regulacją podnóżka i promiennika podczerwieni.

Więcej...